HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK BIAŁY

30,00 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK BIAŁY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite PROSTO NA RDZĘ to jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu, idealna do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Dzięki specjalnie dobranej kombinacji składników, farba posiada optymalną konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw. Formuła DUALTECH zapewnia podwójną ochronę malowanych elementów, tworząc barierę przed wilgocią i zapobiegając powstawaniu rdzy. Właściwości farby pozwalają na malowanie powierzchni metali żelaznych bez konieczności dokładnego oczyszczania z rdzy, gruntowania i podkładu.

Farba Hammerite Prosto na Rdzę zapewnia nie tylko długotrwałą ochronę przed korozją przez okres do 8 lat*, ale także posiada właściwości antykorozyjne, dobre krycie oraz odporność na wodę i działanie mechaniczne. Wytrzymuje standardową wilgotność powietrza atmosferycznego i działanie temperatur w zakresie od ciągłych do +80°C, a także okresowe do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może wpływać na zmiany koloru). Farba jest również odporna na działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (stężenie do 10%), olejów napędowych oraz benzyn.

Hammerite Prosto na Rdzę może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia trwałą ochronę metalowych powierzchni i spełnia oczekiwania zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki.

*Niezależnie od innych praw przysługujących klientowi, jeśli w ciągu 8 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja na pokrytym nią metalu zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej, po okazaniu dowodu zakupu, Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. zobowiązuje się do dostarczenia klientowi takiej samej ilości farby wolnej od wad.

HAMMERITE
5011867040110
12 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
połysk
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
0,25

Specyficzne kody

EAN13
5011867040110

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 6 Dostępny

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L w kolorze złotym to skuteczny sposób na ochronę i odświeżenie metalowych powierzchni. Dzięki połyskującemu wykończeniu nadaje elegancki wygląd i zapewnia trwałą ochronę przed korozją. Idealna do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.