HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.7L POŁYSK CIEMNY SZARY

55,01 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.7L POŁYSK CIEMNY SZARY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite Farba na Rdzę 0.7L Połysk Ciemny Szary to jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu, stworzona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Dzięki specjalnie dobranej kombinacji składników, farba ma optymalną konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw. Formuła DUALTECH zapewnia podwójną ochronę malowanym elementom, tworząc barierę przed wilgocią i zapobiegając powstawaniu rdzy. Dzięki temu malowanie powierzchni metali żelaznych nie wymaga skrupulatnego usuwania rdzy, ani nakładania warstw gruntujących i podkładowych.

Farba Hammerite Prosto na Rdzę jest również odpowiednia do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Oferuje do 8 lat ochrony przed korozją*. Posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne, dobre krycie oraz odporność na działanie wody, co oznacza, że wytrzymuje okresowy kontakt z wodą, ale nie może być zanurzana w niej. Farba jest również odporna na zginanie, uderzenia i ma dobrą przyczepność do podłoża. Wytrzymuje działanie temperatur do +80°C (okresowo do +150°C) i jest odporna na okresowe działanie rozcieńczonych kwasów, zasad oraz olejów napędowych i benzyn*.

*Warunki gwarancji: Jeśli w ciągu 8 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja metalu pokrytego nią zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej, po okazaniu dowodu zakupu, klient może otrzymać taką samą ilość farby wolnej od wad.

Przeznaczenie: Zarówno na zewnątrz, jak i do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

HAMMERITE
5903525868689
17 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
połysk
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
0,7

Specyficzne kody

EAN13
5903525868689

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: