KIJ TELESKOPOWY DO RĄCZEK I PĘDZLI ALUMINIOWY 115-250CM ANZA

140,00 zł
Brutto

Kij teleskopowy marki ANZA wykonany z aluminium zwiększa zasięg pracy od 115 do 250 cm. Metalowa konstrukcja nie obawia się nawet dużych wałków z bardzo chłonnym runem. 

Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Opis produktu: KIJ TELESKOPOWY DO RĄCZEK I PĘDZLI ALUMINIOWY 115-250CM ANZA

Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych malarzach, kij teleskopowy do rączek i pędzli ANZA to niezastąpione narzędzie, które ułatwi każde zadanie malarskie. Wykonany z trwałego aluminium, ten teleskopowy kij malarski oferuje nie tylko wysoką jakość, ale także wygodę i funkcjonalność.

Dzięki regulowanemu mechanizmowi teleskopowemu, ten kij malarski może być rozłożony od 115 do 250 cm, co umożliwia dostęp do trudno dostępnych miejsc, takich jak sufit czy wysokie ściany. Bez względu na to, czy malujesz wnętrza swojego domu, czy pracujesz na zewnątrz, ten kij teleskopowy zapewnia optymalne wykorzystanie zasięgu.

Nasz kij teleskopowy do rączek i pędzli został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt, ten kij zapewnia pewny chwyt, który ułatwia precyzyjną kontrolę podczas malowania. Odpowiednio lekki, zapewnia też minimalne zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania.

Produkt ANZA to synonim jakości i niezawodności. Wybierając nasz kij teleskopowy, masz pewność, że otrzymujesz produkt zaprojektowany z myślą o wymagających profesjonalistach. Dzięki trwałemu aluminium, ten kij jest odporny na uszkodzenia i zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Nie trać więcej czasu na marnowanie energii wspinając się po drabiny lub próbując dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Zamów teraz nasz KIJ TELESKOPOWY DO RĄCZEK I PĘDZLI ALUMINIOWY 115-250CM ANZA i ciesz się łatwością i wygodą podczas malowania.

ANZA
7311490037357
5 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
7311490037357

8 innych produktów w tej samej kategorii:

WAŁEK ANLON 18CM ANZA

20,00 zł
Dostępność: 37 Dostępny

WAŁEK ANLON 18CM ANZA - idealny do ścian/sufitów, mikrofibra dla średnio gładkich powierzchni. Doskonała chłonność/siła krycia. Szerokość 18cm.

WAŁEK FELT/FILCOWY 25CM ANZA

17,99 zł
Dostępność: 12 Dostępny

Anza Felt Maxi 25cm - idealny do gładkich powierzchni. Poliester zapewnia jednolite wykończenie. Doskonały do farb/lakierów. Gwarantuje perfekcyjne krycie.

WAŁEK ANLON 10CM ANZA

11,00 zł
Dostępność: 24 Dostępny

ANZA Wałek Anlon Platinum 10cm - perfekcyjny do ścian i sufitów, zapewnia równomierne krycie i gładkie wykończenie. Idealny dla gładkich powierzchni.

WAŁEK RULLEX 18CM ANZA

27,00 zł
Dostępność: 20 Dostępny

Wałek Malarski ANZA Rullex 18cm - idealny do chropowatych powierzchni. Doskonałe krycie, świetny do farb silikatowych, daje średnio chropowatą teksturę.

WAŁEK TITEX 18CM ANZA

20,00 zł
Dostępność: 36 Dostępny

ANZA Elite Titex 18cm - idealny do gładkich powierzchni, poliester zapewnia jednolite wykończenie. Nie pozostawia włókien, doskonałe dla kuchni/łazienek.

WAŁEK MICMEX 10CM ANZA

12,00 zł
Dostępność: 9 Dostępny

Anza Platinum Micmex 10cm - idealny do matowych farb i gładkich powierzchni. Mikrofibra zapewnia wydajność i doskonałe krycie. Brak zacieków, jednolite wykończenie.