PĘDZEL PLATINUM PŁASKI 70MM ANZA

30,00 zł
Brutto

Pędzel Anza Platinum 70mm do lakieru z syntetycznym włosiem. Idealny do drzwi, mebli. Zapewnia gładką powierzchnię i wysoką trwałość. Ergonomiczny uchwyt, brytstöd, burkkanthängare.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Pędzel lakierowy Anza Platinum 70mm, z syntetycznym włosiem, to wybór profesjonalistów ceniących wysoką jakość. Idealny do malowania drzwi i mebli, wykazuje się wyjątkową trwałością oraz doskonałą zdolnością do pokrywania i podnoszenia farby, co oszczędza czas. Specjalnie zaprojektowany dla precyzyjnych prac malarskich, zapewnia idealnie gładką powierzchnię bez śladów pędzla. Ergonomiczny uchwyt i innowacyjne rozwiązania ułatwiają pracę, zwiększając komfort i efektywność.

7311490035186
2 Przedmioty

Opis

Pędzel typ:
płaski
Pędzel szerokość / średnica:
70 mm

Specyficzne kody

EAN13
7311490035186

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 2 Dostępny

Pędzel paskowy płaski rozmiar 4 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.

Dostępność: 30 Dostępny

Pędzel paskowy płaski rozmiar 10 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.

Dostępność: 14 Dostępny

Pędzel paskowy okrągły rozmiar 10 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.