PĘDZEL PŁASKI LAZUR 2 60MM SILVENO

17,99 zł
Brutto

Pędzel LAZUR 2" 60mm Silveno - Specjalny dla lakieru, 100% poliamid, precyzja i chłonność, ergonomiczny uchwyt.

Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Specjalistyczny pędzel LAZUR do malowania lakierem, lakierobejcą oraz farbami rozpuszczalnikowymi. Posiada 100 % włosia poliamidowego co gwarantuje odporność na rozpuszczalniki.

  • Precyzyjnie rozprowadza farbę.
  • Idealny do płaskich powierzchni.
  • Dwa rodzaje włosia (rozdwojone i pełne) zwiększają chłonność i poprawiają wydajność.
  • Nie ślizga się w ręce.
5902022105129
19 Przedmioty

Opis

Pędzel typ:
płaski
Pędzel szerokość / średnica:
2"

Specyficzne kody

EAN13
5902022105129

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 11 Dostępny

Pędzel paskowy płaski rozmiar 8 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.

Dostępność: 45 Dostępny

Pędzel paskowy okrągły rozmiar 6 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.

PĘDZEL KALORYFEROWY K-50

5,01 zł
Dostępność: 24 Dostępny

Pędzel kaloryferowy 50mm - idealny wybór dla każdego, kto ceni precyzję i jakość w malowaniu. Ten zagięty pędzel, specjalnie zaprojektowany do malowania kaloryferów.

PĘDZEL PLATINUM PŁASKI 70MM ANZA

30,00 zł
Dostępność: 2 Dostępny

Pędzel Anza Platinum 70mm do lakieru z syntetycznym włosiem. Idealny do drzwi, mebli. Zapewnia gładką powierzchnię i wysoką trwałość. Ergonomiczny uchwyt, brytstöd, burkkanthängare.

Dostępność: 46 Dostępny

Pędzel paskowy okrągły rozmiar 8 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.