PĘDZEL ŁAWKOWIEC 170MMX65MM SILVENO*

22,00 zł
Brutto

Pędzel ławkowiec 170mmx65mm - Idealny do gruntowania i malowania dużych nierównych powierzchni. Syntetyczne włókno. Drewniany trzonek.

Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Pędzel ławkowiec to szeroki pędzel z długim włosiem przeznaczony do prac przygotowawczych takich jak gruntowanie, nakładanie kleju oraz do malowania dużych nierównych powierzchni.

  • Jednorodne włókno syntetyczne.
  • Trzonek i oprawa z drewna bukowego.
5903104356101
7 Przedmioty

Opis

Pędzel typ:
ławkowiec

Specyficzne kody

EAN13
5903104356101

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 42 Dostępny

Pędzel paskowy płaski rozmiar 2 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.

PĘDZEL PLATINUM PŁASKI 70MM ANZA

30,00 zł
Dostępność: 2 Dostępny

Pędzel Anza Platinum 70mm do lakieru z syntetycznym włosiem. Idealny do drzwi, mebli. Zapewnia gładką powierzchnię i wysoką trwałość. Ergonomiczny uchwyt, brytstöd, burkkanthängare.

Dostępność: 47 Dostępny

Pędzel paskowy okrągły rozmiar 10 przeznaczony do malowania pasków oraz drobnych detali farbami olejnymi, akrylowymi, emulsyjnymi i lateksowymi.Trwałe połączenie skuwki z rękojeścią pędzla. Rękojeść wykonana z drewna. Pędzel wykonany z najwyższej jakości szczeciny bardzo gęstej.