EASYCARE ODPORNY POPIELATY 2.5L

85,01 zł
Brutto
Ilość
Ten produkt nie jest już dostępny w sprzedaży.

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

DULUX
5904078197813
28 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Dulux EasyCare
Efekt wykończenia
matowy
Rodzaj
lateksowa
Przeznaczenie
do wnętrz
ścienna
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
14
Ilość warstw:
2
Czas pomiędzy warstwami [h]
2

Specyficzne kody

EAN13
5904078197813

8 innych produktów w tej samej kategorii:

AMBIANCE CERAMIC BEIGE DECOR 2.5L

85,98 zł
Dostępność: 8 Dostępny

Beige Decor od Dulux Ambiance Ceramic to klasyczny odcień beżu, który dodaje luksusowego charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki technologii HD Color, kolor jest wyjątkowo trwały i odporny na plamy, szorowanie i zmywanie. Aplikacja farby jest prosta i przyjemna, a wynik końcowy zachwyca głębią i intensywnością koloru. 

AMBIANCE CERAMIC AUTHENTIC GREY 2.5L

85,98 zł
Dostępność: 19 Dostępny

Authentic Grey od Dulux Ambiance Ceramic to ponadczasowy odcień szarości, który dodaje elegancji każdemu wnętrzu. Dzięki technologii HD Color, kolor jest wyjątkowo trwały i odporny na plamy, szorowanie i zmywanie. Aplikacja farby jest prosta i przyjemna, a wynik końcowy zachwyca głębią i intensywnością koloru.

AMBIANCE CERAMIC NEUTRAL WHITE 2.5L

85,98 zł
Dostępność: 15 Dostępny

Dulux Ambiance Ceramic w odcieniu Neutral White to uniwersalny, czysty kolor, który doda Twoim wnętrzom elegancji i czystości. Idealny do przestrzeni, które mają być jasne i przestronne. Dzięki technologii HD Color, kolor ten jest niezwykle trwały i zachowa swoją czystość na długie lata.

Dostępność: 8 Dostępny

Dulux Ambiance Ceramic w odcieniu Italian Terracotta to głęboki, ciepły kolor, który doda Twoim wnętrzom ciepła i włoskiego uroku. Idealny do przestrzeni, które mają być przytulne i pełne charakteru. Dzięki technologii HD Color, kolor ten jest niezwykle trwały i zachowa swoją głębię na długie lata.

AMBIANCE CERAMIC STANDARD SEPIA 2.5L

85,98 zł
Dostępność: 11 Dostępny

Dulux Ambiance Ceramic w odcieniu Standard Sepia to głęboki, ciepły kolor, który doda Twoim wnętrzom elegancji i ciepła. Idealny do przestrzeni, które mają być przytulne i pełne charakteru. Dzięki technologii HD Color, kolor ten jest niezwykle trwały i zachowa swoją głębię na długie lata.