KOROSTYL 3W1 ZIELONY RAL 6002 5L

250,00 zł
Brutto

KOROSTYL 3W1 ZIELONY RAL 6002 5L: Farba antykorozyjna z grunt, podkład i powłokę w jednym. Zapewnia zielone wykończenie, trwałą ochronę i łatwą aplikację.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

KOROSTYL 3W1 ZIELONY RAL 6002 5L to innowacyjna farba antykorozyjna łącząca w sobie zalety gruntu, podkładu i powłoki końcowej, stworzona by zapewnić ochronę i estetykę metalowym powierzchniom. Dzięki swojej unikalnej formule, jest idealna do zabezpieczania metali żelaznych przed działaniem korozji, jednocześnie oferując żywy i trwały kolor zielony RAL 6002, który dodaje charakteru każdej przestrzeni.

Oferując pokrycie do 10 m² z litra przy zalecanym użyciu dwóch do trzech warstw, KOROSTYL 3W1 ZIELONY jest wysoce wydajnym rozwiązaniem, które minimalizuje potrzebę częstych poprawek. Produkt schnie do suchości dotykowej w ciągu 10 godzin, co umożliwia szybką kontynuację prac i efektywne zakończenie projektu.

Produkt ten jest niezwykle wszechstronny, idealny zarówno do stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego, zapewniając wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Łatwość aplikacji, zarówno pędzlem, wałkiem, jak i metodą natrysku, czyni go odpowiednim dla profesjonalistów i amatorów.

Wybierając KOROSTYL 3W1 ZIELONY RAL 6002 5L, zyskujesz pewność, że Twoje metalowe powierzchnie będą chronione i pięknie prezentowane przez lata, dzięki zaawansowanej formule zapewniającej długotrwałą ochronę antykorozyjną i estetyczny wygląd.

5903104351991
3 Przedmioty

Opis

Seria produktu
KOROSTYL 3W1
Efekt wykończenia
połysk
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
do wnętrz
na zewnątrz
Aplikacja
pędzel
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
5

Specyficzne kody

EAN13
5903104351991

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 4 Dostępny

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L w kolorze zielonym to skuteczny sposób na ochronę i odświeżenie metalowych powierzchni. Dzięki połyskującemu wykończeniu nadaje elegancki wygląd i zapewnia trwałą ochronę przed korozją. Idealna do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Dostępność: 6 Dostępny

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L w kolorze złotym to skuteczny sposób na ochronę i odświeżenie metalowych powierzchni. Dzięki połyskującemu wykończeniu nadaje elegancki wygląd i zapewnia trwałą ochronę przed korozją. Idealna do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.