HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 2.5L PIASKOWY SREBRNY

180,00 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 2.5L PIASKOWY SREBRNY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L Piaskowy Srebrny jest jednoskładnikową farbą schnącą na powietrzu, stworzoną do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Dzięki specjalnie dobranym składnikom, farba posiada optymalną konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw. Formuła DUALTECH zapewnia podwójną ochronę malowanym elementom, tworząc barierę przed wilgocią i zapobiegając powstawaniu rdzy. Dzięki specjalnej recepturze, malowanie powierzchni metali żelaznych nie wymaga precyzyjnego oczyszczania z rdzy, nakładania warstw gruntujących ani podkładowych.

Farba Hammerite Prosto na Rdzę zapewnia ochronę przed korozją nawet przez 8 lat*. Posiada również bardzo dobre właściwości antykorozyjne i dobre krycie. Jest odporna na działanie wody, wytrzymuje okresowy kontakt z wodą, choć pomalowane powierzchnie nie powinny być zanurzane w wodzie. Farba jest również odporna na zginanie, uderzenia oraz posiada dobrą przyczepność do podłoża. Wytrzymuje działanie różnych temperatur, ciągłe do +80°C, a okresowe do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może powodować zmiany koloru). Dodatkowo, farba jest odporna na okresowe działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (stężenie do 10%), a także olejów napędowych i benzyn (pomalowane powierzchnie nie powinny być zanurzane w tych substancjach).

Farba Hammerite Prosto na Rdzę może być stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

*Okres ochrony przed korozją może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i ekspozycji na czynniki zewnętrzne.

HAMMERITE
5904078220351
5 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
piaskowy
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
2,5

Specyficzne kody

EAN13
5904078220351

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: