HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 2.5L MATOWY GRAFITOWY

180,00 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 2.5L MATOWY GRAFITOWY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L Matowy Grafitowy to jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu, przeznaczona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Dzięki specjalnie dobranej kombinacji składników, farba ma optymalną, wysoką konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw. Formuła DUALTECH zapewnia podwójną ochronę malowanym elementom, tworząc barierę chroniącą przed wilgocią i zapobiegającą powstawaniu rdzy. Co istotne, malowanie powierzchni metali żelaznych nie wymaga bardzo dokładnego oczyszczania z rdzy, nakładania warstw gruntujących i podkładowych.

Farba Hammerite Prosto na Rdzę zapewnia trwałą ochronę przed korozją przez okres do 8 lat*. Posiada również dobre właściwości antykorozyjne oraz zapewniace dobre krycie. Jest odporna na działanie wody, wytrzymuje okresowy kontakt z wodą, choć nie powinna być zanurzana w niej. Farba wykazuje także odporność mechaniczną, jest odporna na zginanie i uderzenia, oraz charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża. Wytrzymuje działanie różnych temperatur, w tym ciągłe temperatury do +80°C oraz okresowe temperatury do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może powodować zmiany koloru). Dodatkowo, farba jest odporna na okresowe działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (stężenie do 10%), a także na rozpryski i zachlapania olejów napędowych i benzyn (pomalowane powierzchnie nie mogą być zanurzone w tych cieczach).

Farba Hammerite można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki niej możesz chronić metalowe elementy przed korozją, jednocześnie nadając im dekoracyjny wygląd.

HAMMERITE
5904078220375
12 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
matowy
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
2,5

Specyficzne kody

EAN13
5904078220375

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: