HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.7L PIASKOWY BRĄZOWY

55,01 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.7L PIASKOWY BRĄZOWY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite PROSTO NA RDZĘ to jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu, specjalnie przeznaczona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Dzięki unikalnej formule DUALTECH, farba ta zapewnia podwójną ochronę malowanym elementom, tworząc barierę chroniącą przed wilgocią i zapobiegającą powstawaniu rdzy. Co więcej, Hammerite Prosto na Rdzę ma optymalną konsystencję, umożliwiając nakładanie grubych warstw bez konieczności dokładnego oczyszczania powierzchni metalowej z rdzy oraz stosowania warstw gruntujących i podkładowych.

Ta farba posiada właściwości antykorozyjne i dobrą zdolność krycia. Jest odporna na działanie wody (choć nie można jej zanurzać) oraz wytrzymuje typową wilgotność powietrza atmosferycznego. Wykazuje również odporność mechaniczną na zginanie i uderzenia oraz dobrą przyczepność do podłoża. Co więcej, Hammerite Prosto na Rdzę jest odporna na zmienne temperatury, wytrzymując ciągłe działanie do +80°C i okresowe do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może wpływać na zmianę koloru). Farba jest również odporna na działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (do 10%) oraz na oleje napędowe i benzynę.

Hammerite Prosto na Rdzę można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia ochronę przed korozją przez okres do 8 lat*. W przypadku wystąpienia korozji metalu pokrytego tą farbą w ciągu 8 lat od daty zakupu, firma Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. zobowiązuje się dostarczyć klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad, po okazaniu dowodu zakupu i sprawdzeniu podstaw żądania.

  • Niezależnie od innych uprawnień klienta, w przypadku korozji metalu pokrytego farbą Hammerite Prosto na Rdzę zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej, firma Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. zapewnia ochronę przed korozją przez okres do 8 lat od daty zakupu, pod warunkiem okazania dowodu zakupu.
HAMMERITE
5904078220320
9 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
piaskowy
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
0,7

Specyficzne kody

EAN13
5904078220320

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 6 Dostępny

Hammerite Farba na Rdzę 2.5L w kolorze wiśniowym to skuteczny sposób na ochronę i odświeżenie metalowych powierzchni. Dzięki połyskującemu wykończeniu nadaje elegancki wygląd i zapewnia trwałą ochronę przed korozją. Idealna do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.