HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK SZARY

30,00 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK SZARY
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite PROSTO NA RDZĘ jest rewolucyjną farbą jednoskładnikową, która schnie na powietrzu. Specjalnie opracowana do malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo, farba zapewnia nie tylko estetyczny efekt, ale również antykorozyjną ochronę. Dzięki unikalnej formule DUALTECH, farba tworzy podwójną barierę ochronną, odporną na wilgoć i zapobiegającą powstawaniu rdzy. Co ważne, malowanie powierzchni metalowych nie wymaga dokładnego oczyszczania z rdzy ani stosowania warstw gruntujących i podkładowych.

Farba Hammerite Prosto na Rdzę charakteryzuje się doskonałymi właściwościami antykorozyjnymi oraz dobrą zdolnością krycia. Wytrzymuje kontakt z wodą i standardową wilgotność powietrza atmosferycznego, a także jest odporna na zginanie i uderzenia, dzięki czemu daje trwałe i wytrzymałe wykończenie. Odporność na działanie temperatur pozwala farbie wytrzymać ciągłe temperatury do +80°C i okresowe temperatury do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może spowodować zmiany koloru).

Farba Hammerite Prosto na Rdzę jest również odporna na działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (stężenie do 10%) oraz olejów napędowych i benzyn. Jej wyjątkowe właściwości chemiczne sprawiają, że jest doskonałym wyborem do malowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Gwarantujemy, że farba Hammerite Prosto na Rdzę zapewni ochronę przed korozją przez okres do 8 lat*. Jeśli w ciągu tego czasu wystąpi korozja metalu pokrytego farbą zgodnie z naszymi zaleceniami i zasadami sztuki malarskiej, po okazaniu dowodu zakupu, udzielimy klientowi takiej samej ilości farby wolnej od wad.

Przeznaczenie:

  • Malowanie metali żelaznych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.
  • Niezależnie od innych prawnych uprawnień klienta, gwarantujemy ochronę przed korozją przez okres do 8 lat od daty zakupu farby.
HAMMERITE
5011867040448
3 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
połysk
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
0,25

Specyficzne kody

EAN13
5011867040448

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: