HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK SREBRNY

30,00 zł
Brutto
HAMMERITE FARBA NA RDZĘ 0.25L POŁYSK SREBRNY
Ilość

 

O Domex Nowy Sącz

 

Zasady dostawy

Bezpieczna płatności internetowe zapewnia operator Imoje

Hammerite PROSTO NA RDZĘ jest innowacyjną farbą jednoskładnikową, która doskonale sprawdzi się podczas malowania metali żelaznych, takich jak stal i żeliwo. Ta farba schnie na powietrzu i została specjalnie opracowana do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania. Dzięki unikalnej formule DUALTECH zapewnia podwójną ochronę malowanym elementom, tworząc barierę chroniącą przed wilgocią i zapobiegającą powstawaniu rdzy. Co ważne, Hammerite PROSTO NA RDZĘ nie wymaga bardzo dokładnego oczyszczania powierzchni z rdzy, a także nakładania warstw gruntujących i podkładowych.

Ta farba charakteryzuje się doskonałymi właściwościami antykorozyjnymi oraz dobrą zdolnością krycia. Jest odporna na działanie wody, wytrzymuje okresowy kontakt z wodą i standardową wilgotność powietrza atmosferycznego. Dodatkowo, jest odporna mechanicznie, wykazuje dobrą przyczepność do podłoża i ma odporność na działanie temperatur, wytrzymując temperatury ciągłe do +80°C i okresowe do +150°C (długotrwałe działanie temperatur powyżej +50°C może powodować zmiany koloru). Farba jest również odporna chemicznie, wytrzymuje okresowe działanie rozcieńczonych kwasów i zasad (stężenie do 10%), a także olejów napędowych i benzyn.

Hammerite PROSTO NA RDZĘ zapewnia nawet do 8 lat ochrony przed korozją*. Jest odpowiednia do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W przypadku wystąpienia korozji metalu pokrytego farbą zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej w ciągu 8 lat od daty zakupu, Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad, po okazaniu dowodu zakupu.

Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 8 lat od daty zakupu farby wystąpi korozja metalu pokrytego nią zgodnie z zaleceniami producenta i zasadami sztuki malarskiej, po okazaniu dowodu zakupu i sprawdzeniu podstaw żądania Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad.

HAMMERITE
5011867040141
12 Przedmioty

Opis

Seria produktu
Hammerite Prosto Na Rdzę
Efekt wykończenia
połysk
Rodzaj
gruntoemalia
Przeznaczenie
antykorozyjna
bezpośrednio na rdzę
do metalu
Aplikacja
pędzel
wałek
WYDAJNOŚĆ Z 1L DO [m2]
8-10
Ilość warstw:
2
3
Pojemność [L]
0,25

Specyficzne kody

EAN13
5011867040141

Zobacz także

8 innych produktów w tej samej kategorii: